KONST / Litografier / Färglitografi 13434630
nr 1343 4630
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, numrerad 127/150, daterad -80. Motivet: 40x53
måndag 24 augusti 2020
kl 18:28:04
24 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas